Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Deň obce Bernolákovo 2024

GALÉRIA
Dátum: 13.06.2024
Počet videní: 1357
3 min. čítania
Deň obce Bernolákovo 2024

Deň obce Bernolákovo 2024 - fotogaléria

V sobotu, 1. júna 2024, sa konalo podujatie Deň obce Bernolákovo 2024, ktoré je každoročne jednou z najvýznamnejších udalostí v našom kalendári a tento rok nebol výnimkou. Program bol starostlivo pripravený tak, aby zaujal všetky vekové kategórie našich občanov aj návštevníkov.

Deň začal na Žabáku ráno s jogou pre všetkých. Popoludní nasledovali workshopy, maľovanie na tvár a súťaže pre deti. Okrem toho sa tu predstavili športové spolky a stredoveký tábor sa odprezentoval  ukážkami lukostreľby, stredovekých palných zbraní a dobového kuchárstva. Pre najmenších bola pripravená ukážka hasičskej techniky a interaktívne ukážky.

Futbalové ihrisko hneď zrána zaplnili malí futbalisti, ktorí sa zúčastnili detského futbalového turnaja v kategóriách U7, U8 a U9. Popoludní sa tu konali Majstrovstvá regiónu XV. Liga BFZ medzi ŠK Bernolákovo a PSČ Pezinok.

Na tenisovom ihrisku sa prebiehal tenisový turnaj štvorhier a na volejbalovom ihrisku zase turnaj v plážovom volejbale.

V Areáli J. Popluhára prebehla obľúbená súťaž vo varení guláša a fazuľovice. Prihlásené tímy, ktoré si mohli zmerať sily v kuchárskych zručnostiach, popoludní odovzdali vzorky. Porota súťaž zodpovedne vyhodnotila a víťazom odovzdala zaslúžené výhry.

Na hlavnom pódiu sa program pre deti začal o 10:00 divadelným predstavením Miško s líškou. Nasledovali tanečné skupiny, mažoretky a rôzne ďalšie vystúpenia, vrátane bublinovej šou. Thomas Puskailer a Eko žúr pridali svojím vystúpením ekologickú osvetu a zábavu.

Popoludní už vystúpila na hlavnom pódiu hudobná skupina Silvia Josifoska Blues Band. Nasledovali vystúpenia Azúcar Cubana a Funny Fellows. Večer pokračoval tombolou, ktorá bola vďaka sponzorom ozajstným lákadlom, o čom svedčí počet predaných tombolových lístkov. Následne zábavu rozprúdili vystúpenia kapiel Homosapiens a Le Payaco. O zakončenie večera sa postaral obľúbený DJ Monty.

Deň obce Bernolákovo 2024 bol nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých zúčastnených. Bohatý program plný zábavy, športových aktivít, kultúrnych vystúpení a gurmánskych zážitkov prilákal mnoho návštevníkov. Podujatie bolo úspešné aj napriek daždivému počasiu. Už sa tešíme na ďalší ročník, ktorý určite opäť prinesie skvelú zábavu a radosť.