Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Bernolákovský majáles 2024

GALÉRIA
Dátum: 03.05.2024
Počet videní: 683
2 min. čítania
Bernolákovský majáles 2024

Bernolákovský majáles 2024

Bernolákovský majáles, tradičná udalosť plná dobrej nálady, oživil aj tento rok 1. mája. Už doobeda sa začali ľudia schádzať v okolí kultúrneho domu, aby si pozreli ako dobrovoľní hasiči umiestňujú ozdobený Máj na svoje čestné miesto. 

Slávnostné otvorenie podujatia, ktoré sa konalo poobede, patrilo starostovi obce, ktorý s úsmevom všetkých privítal a oficiálne zahájil program. Na pódiu sa vystriedali talentovaní žiaci Základnej umeleckej školy Bernolákovo, tanečné skupiny Niagara a S3T KIDZ, ako aj mažoretky z Royal, ktoré svojimi vystúpeniami potešili návštevníkov všetkých vekových kategórií. Pre najmenších bolo pripravené hudobné vystúpenie Uja Jana, ktorý svojím veselým repertoárom zabavil nielen deti, ale aj ich rodičov.

Okrem kultúrnych vystúpení mali návštevníci možnosť zapojiť sa do rôznych sprievodných aktivít, ako napríklad maľovanie na tvár, tvorivé dielne alebo interaktívne ukážky práce s hasičským vybavením. Atmosféru podujatia dodávala hudobná skupina Lolaband, ktorá svojím vystúpením sprevádzala divákov až do večera.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podujatia zúčastnili a svojou prítomnosťou prispeli k vytvoreniu nezabudnuteľnej atmosféry. Už teraz sa tešíme na ďalší rok, a vy?