Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozhodnutia na miestny poplatok za komunálne odpady - začiatok distribúcie

Dátum: 05.04.2024
Počet videní: 2415
2 min. čítania

Vážení občania, oznamujeme, že začala distribúcia vystavených rozhodnutí na miestny poplatok za komunálne odpady a drobné stavebné odpady.

Vážení občania, oznamujeme, že začala distribúcia vystavených rozhodnutí na miestny poplatok za komunálne odpady a drobné stavebné odpady. Vzhľadom na vysoký počet rozhodnutí budú občanom rozhodnutia zasielané postupne a doručované budú primárne prostredníctvom elektronických schránok.

Keďže obec vystavila viac ako 3500 rozhodnutí, môžu pri platbe v pokladni Klientskeho centra vznikať rozsiahle rady. Preto, prosíme občanov, aby na úhradu využili platbu prevodom, všetky potrebné informácie nájdu na rozhodnutí. Pokiaľ sa rozhodnete zaplatiť poplatok v pokladni, je potrebné priniesť so sebou doručené rozhodnutie, aby sa predišlo dvojitým úhradám a nesprávnej identifikácii daňovníka.

Zároveň oznamujeme, že obec ako orgán verejnej moci je povinná podľa zákona 305/2013 Z.z. o elektronickej podobe výkonu pôsobnosti orgánov verejnej moci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o e-Governmente) v z.n.p. v komunikácii s občanom alebo podnikateľom použiť na doručovanie správ elektronické schránky. Teda nie je možné zasielať rozhodnutia prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.