Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

VII. Bernolákovský obecný ples

GALÉRIA
Dátum: 06.02.2024
Počet videní: 3697
2 min. čítania
VII. Bernolákovský obecný ples

V sobotu večer, 3. februára 2024,  sa Bernolákovo zahalilo do závoja zábavy a elegancie, keď sa konal VII. ročník Bernolákovského obecného plesu.

V sobotu večer, 3. februára 2024,  sa Bernolákovo zahalilo do závoja zábavy a elegancie, keď sa konal VII. ročník Bernolákovského obecného plesu. Toto podujatie prilákalo mnoho hostí, túžiacich po výnimočnom zážitku, a veríme, že nesklamalo ani jedného z nich.

Už pri vstupe do nádherne vyzdobenej sály bolo cítiť atmosféru plnú exkluzivity, ktorá nás hneď vtiahla do sveta plesovej elegancie.

Hudobný program tohto večera nezaostával. Skupina Chilli Fellaz vytvorila svojím vystúpením skvelú náladu, ktorá nenechala hostí sedieť na stoličkách a vtiahla ich na tanečný parket. Husľové Trio Xplosion predviedlo svoj majstrovský talent, keď svojimi vystúpeniami dotvorili atmosféru nádhernej elegancie a romantiky. Ich hra na husle čarovala a dotvárala celkovú atmosféru večera.

K plesu neodmysliteľne patrí tanec, a to potvrdili aj profesionálni tanečníci zo show Let's Dance, ktorí ohromujúcimi vystúpeniami dokázali, že tanec je umenie, ktoré si zaslúži pozornosť. Svoj tanečný talent predviedli aj nadaní žiaci Základnej umeleckej školy Bernolákovo.

Tombola pridala do večera ešte viac napätia a očakávania. Hostia sa zapájali do hry s nadšením, túžiac po tom, aby sa stali víťazmi a odniesli si domov niektorú z veľkého množstva cien.

Celý večer bol nádhernou kombináciou zábavy, hudby a spoločenského života. VII. Bernolákovský obecný ples zanechal množstvo nezabudnuteľných zážitkov.