Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

NOVÁ ORIENTAČNÁ MAPA BERNOLÁKOVA

SÚBOR
Dátum: 25.01.2019
Počet videní: 10
Vážení občania.Nižšie v prílohe (.pdf) je nová orientačná mapa obce Bernolákovo. V papierovej podobe je vyvesená je pred budovou obecného...

Vážení občania.

Nižšie v prílohe (.pdf) je nová orientačná mapa obce Bernolákovo. V papierovej podobe je vyvesená je pred budovou obecného úradu.
Už bola veľmi potrebná jej aktualizácia.

Ide najmä o to, aby sa občania a návštevníci našej obce zorientovali čo sa týka ulíc a ostatných najmä verejných priestorov v obci.

Býva dobrým zvykom, že v rámci prípravy tejto mapy oslovíme aj miestnych podnikateľov, či chcú byť zaznamenaní so svojou prevádzkou/spoločnosťou na orientačnej mape.

Vážení podnikatelia v Bernolákove, týmto si Vás dovoľujem osloviť, či máte záujem byť so svojou prevádzkou/spoločnosťou uvedení na orientačnej mape obce. Zároveň si dovoľujem upozorniť, že počet takýchto označení je stanovený na max. 30 označení. Verím, že sa nikto neurazí, pretože mapa v prvom rade slúži občanom na orientáciu sa v obci ako takej. Ďakujem za pochopenie.

Podnikatelia, ktorí majú záujem, sa pre bližšie informácie môžu hlásiť na mail: richard.cervienka@bernolakovo.sk do 10. februára 2019.

 

S pozdravom

Richard Červienka
starosta obce

 

PRÍLOHA: orientacna-mapa-bernolakovo.pdf

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
orientacna-mapa-bernolakovo.pdf Veľkosť: 3.09 MB Formát: pdf Dátum: 13.12.2023