Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

POĎAKOVANIE OD RODINY HYTYCHOVEJ

Dátum: 10.12.2020
Počet videní: 69
Všetci dobrí ľudia, známi aj neznámi!Zhorením nášho domu sa nám stala strašná vec, ale vďaka každému jednému z vás, sa nám oveľa 

Všetci dobrí ľudia, známi aj neznámi!

Zhorením nášho domu sa nám stala strašná vec, ale vďaka každému jednému z vás, sa nám oveľa ľahšie dýcha a plánuje ďalší život. Tá vedomosť, že v tom nie sme sami a že máme okolo seba nespočetné množstvo ochotných ľudí, nám nesmierne pomáha a dodáva silu do ďalších dní.

Vážime si každé jedno euro ktorého ste sa vzdali v náš prospech, všetku materiálnu pomoc, ale aj každú jednu modlitbu či myšlienku.

Naše veľké poďakovanie patrí nielen pánovi starostovi, ale i každému jednému človeku, ktorý prispel k tomu, aby sme sa zdvihli a šli ďalej.

ĎAKUJEME, CENÍME SI TO – slová sa ťažko hľadajú.

Zdá sa, že aktuálne máme všetko, čo na bežný život potrebujeme. Od pondelka sa sťahujeme do prenajatého domu tu v Bernolákove a keď sa tam zabývame, pozisťujeme, čo by sme ešte nutne potrebovali, skúsime sa tu cez pána starostu ozvať.

Zároveň budeme určite musieť posunúť ďalej nejaké veci od vás, ktorých bude prebytok, lebo ako 1 rodina nie sme schopní všetko zmysluplne využiť.

Držme si palce, aby sa tento rok (ideálne už nikdy) už nič podobné nikomu nestalo a prežime tak pokojné sviatky so svojimi drahými.

 

rodina Hytychová