Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Priame prenosy zo zasadnutí obecného zastupiteľstva

Dátum: 26.09.2019
Počet videní: 6
Obec Bernolákovo, držiteľ protikorupčného certifikátu ISO 37001, trvá na dodržiavaní všetkých povinností, ktoré jej vyplývajú z prijat...

Obec Bernolákovo, držiteľ protikorupčného certifikátu ISO 37001, trvá na dodržiavaní všetkých povinností, ktoré jej vyplývajú z prijatého systému manažérstva proti korupcii. Z toho dôvodu sa vedenie obce rozhodlo zaviesť priamy prenos zo zasadnutí obecného zastupiteľstva s cieľom umožniť nielen obyvateľom obce, ale aj verejnosti všeobecne nahliadnuť na hlasovanie a diskusiu počas zasadnutia. Dodržiavajúc pravidlo otvorenosti obec podporuje všetky opatrenia, ktoré vedú k transparentnému fungovaniu obce. Na zasadnutí sa môžu občania zúčastniť osobne, no po novom existuje možnosť sledovať zasadnutia naživo po kliknutí na odkaz, ktorý je vždy pred zasadnutím zverejnený na web stránke obce a na FB obce. Taktiež je možné si tento záznam aj neskôr prehrať.

Záznam zo 4. zasadnutia obecného zastupiteľstva, ktoré sa konalo 23.9.2019, si môžete prehrať cez kanál na stránke www.youtube.com, po zadaní používateľa „Obecný úrad v Bernolákove“ do vyhľadávania, alebo po kliknutí na slovo „video“ na stránke obce www.bernolakovo.sk, v sekcii Samospráva – Zasadnutia obecného zastupiteľstva.