Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Ihrisko Čistinka – súťaž – hlasovanie

Dátum: 25.09.2023
Počet videní: 175
Milí obyvatelia našej obce, máme skvelú príležitosť, ako pre nás a naše deti získať miesto na hranie a zábavu! Obec sa rozhodla zú

Milí obyvatelia našej obce,

 

máme skvelú príležitosť, ako pre nás a naše deti získať miesto na hranie a zábavu! Obec sa rozhodla zúčastniť sa súťaže o park, pričom sme už vložili vlastný pozemok do tejto úžasnej iniciatívy. V prípade výhry bude na náklady obce zrealizovaných aj množstvo terénnych úprav, ktoré vyžaduje vytvorenie parku.

 

Teraz potrebujeme vašu pomoc! Víťazom tejto súťaže sa staneme len vtedy, ak získame dostatočný počet hlasov. Spoločnými silami môžeme dosiahnuť veľké veci.

 

Preto vás vyzývame, aby ste sa zapojili a pomohli nám získať hlasy, ktoré potrebujeme. Prosíme Vás preto, aby ste:

 

  • hlasovali denne: Navštívte oficiálnu stránku súťaže a hlasujte pre našu obec každý deň. Každý hlas je dôležitý, a každý z vás môže prispieť k získaniu parku Čistinka.

 

  • zdieľali výzvu odovzdať hlas Bernolákovu na sociálnych sieťach: Povedzte svojim priateľom, rodine a susedom o našej iniciatíve. Čím viac ľudí sa dozvie o našej súťaži, tým väčšiu šancu máme na víťazstvo.

 

  • zapojili deti: Povedzte svojim deťom o tomto projekte a povzbuďte ich, aby sa zapojili do súťaže. Ich nadšenie a hlasovanie môže byť kľúčom k našej výhre.

 

Spoločne môžeme dosiahnuť úspech a získať park, ktorý bude slúžiť našim deťom a budúcim generáciám. Váš hlas a podpora sú neoceniteľné a sme vám vopred vďační za vašu angažovanosť.

 

Zapojme sa všetci, hlasujme denne za Bernolákovo a spoločne vytvoríme pre deti bezpečné a zábavné miesto na hranie.

 

Ďakujeme vám za vašu podporu!