Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Školský autobus

Dátum: 12.06.2023
Počet videní: 14
Vážení občania, informujeme, že školský autobus bude od zajtra, t.j. od 13.06.2023,  obsluhovať aj autobusovú zastávku Moravská. Z to...

Vážení občania, informujeme, že školský autobus bude od zajtra, t.j. od 13.06.2023,  obsluhovať aj autobusovú zastávku Moravská.

 

Z toho dôvodu je upravený časový harmonogram odchodov z jednotlivých zastávok. Prosím, venujte mu zvýšenú pozornosť.

 

6:50 Hlboká ulica – Záhradná – Mostová

6:53 Trnavská ul. – križovatka s Dunajskou ul.

6:55 Trnavská ul. – križovatka s Lesnou ul.

6:58 Trnavská ul. – križovatka s Lúčnou ul.

7:00 stavebniny STAVIKO

7:03 Trnavská ul. – pri Centre pre deti a rodiny (Detský domov)

7:05 Trnavská ul. – pri moste ČV cyklotrasa Nová Dedinka

7:07 Trnavská ul. – križovatka s Poľnou ul.

7:12 autobusová zastávka Moravská

7:15 autobusová zastávka Osiková

7:16 Poľná ul. – križovatka s Tulipánovou ul.

 

Dukelská ulica – stará škola – výstup

Dukelská ulica – nová škola – výstup