Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kabaret Milana Markoviča a Pánov bratov Na plnú hu(d)bu

GALÉRIA
Dátum: 17.02.2017
Počet videní: 325
Kabaret Milana Markoviča a Pánov bratov Na plnú hu(d)bu
Kabaret stále populárneho humoristu, satirika a glosátora, ktorý v rôznych slovenských a českých televíziách zabával divákov dlhé roky, sme tentokrát privítali na javisku ale aj medzi d...

Kabaret stále populárneho humoristu, satirika a glosátora, ktorý v rôznych slovenských a českých televíziách zabával divákov dlhé roky, sme tentokrát privítali na javisku ale aj medzi divákmi v našom Kultúrnom dome. Stále pohotový Milan Markovič spolu so svojimi osvedčenými „spoluhráčmi“ Robom Puškárom a Petrom Niňajom prišli zabaviť svojich priaznivcov a určite nesklamali. Milan Markovič v poloimprovizovanom predstavení skvele spojil javisko s hľadiskom a vytvoril príjemnú, priam rodinnú atmosféru i veselú a uvoľnenú náladu.

Excelntné až bravúrne hudobné výkony Pánov bratov, kde Robo Puškár predviedol virtuóznu hru na množstve najrôznejších nástrojov vyvolali dokonca skandované potlesky. Trojica protagonistov predviedla, že inteligentný humor, dobrá hudba a vtipné pesničky majú svoju opodstatnenosť v každej dobe.