Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Divadelná komédia BOT – Čo sme komu urobili?!?

Dátum: 28.03.2019
Počet videní: 45
Divadelná komédia BOT – Čo sme komu urobili?!?
V dňoch 23. a 24.3. sa v kultúrnom dome v Bernolákove uskutočnili premiérové predstavenia miestneho divadelného spolku BOT (Bernolákovské ochotnícke teátro) s najnovším titulom z vlastnej...

V dňoch 23. a 24.3. sa v kultúrnom dome v Bernolákove uskutočnili premiérové predstavenia miestneho divadelného spolku BOT (Bernolákovské ochotnícke teátro) s najnovším titulom z vlastnej dielne, komédiou Čo sme komu urobili?!?

Táto v poradí už siedma komédia vznikla na základe scenára Petra Quardu. Réžiu i produkciu zrealizoval taktiež Peter Quarda, scénu a kostýmové návrhy vytvorila Števka Ábelová. Inšpicientkou, šepkárkou a asistentkou predstavení bola Anka Mrázová.
V hereckých postavách sa predstavili nasledovní účinkujúci. Ako vrchný inšpektor Horác Masielko – Ďuri Ďorko, jeho asistentka Klotilda Kokrhelová alias Holmesová – Hela Zúbková, upratovačka Margit Margarínová – Katka Vrábelová, inšpektorova manželka Priscila Masielková – Veronika Donáthová, riaditeľ banky Klaudius Pajacco – Rišo Červienka, jeho sekretárka Irina Novokuzneckaja – Evina Antoniová, majiteľka kaviarne Gertrúda Trúdová – Majka Zbitáková.

Obe predstavenia splnili očakávania divákov a určite všetkých prítomných zabavili. Bernolákovskí ochotníci opäť dokázali, že patria medzi najlepšie amatérske spolky v šírom okolí o čom svedčia aj pozitívne ohlasy divákov i pozvania hosťovať do ďalších kultúrnych inštitúcií.